СКМ-Вікна

Інтернет-вітрина

«СКМ-Вікна»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
23.01.2017
Учасники проекту:
Дмитро Качанов
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка, програмування, наповнення

Для виробничо-будівельної компанії «СКМ» був розроблений сайт на платформі «1С-Бітрікс», яка дала змогу реалізувати всі задумки відносно дизайну та навігації. На головній сторінці виводиться автоматичний слайдер з використанням анімації HTML5 для ознайомлення відвідувача сайту з основними категоріями послуг та товарів компанії. Нижче окремим блоком виділені головні переваги співпраці з «СКМ», а також перелічена найбільш важлива інформація про компанію, яка переконує клієнта в вірності його вибору.

Також на головній сторінці сайту відображені найбільш популярні серед покупців профільні системи вікон, постачальником яких є компанія «СКМ». Більше інформації про кожну з них можна дізнатись, перейшовши на відповідну сторінку. Нижче форми зворотного зв’язку ми розмістили дві останні рекомендації від клієнтів компанії разом з можливістю перейти до списку рекомендацій.

Ми максимально спростили навігацію сайту, залишивши в верхній частині лише три головні кнопки: «Про компанію», «Акції» та «Контакти», а також винесли каталог в окреме меню. Каталог товарів на послуг був розроблений відповідно до двох типів сторінок товарів та має три рівня вкладеності. Кожна сторінка категорії товарів містить форму для зворотного зв’язку і контакти, на які можна відправити ТЗ для розрахунку вартості виробу.


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт