СІП

Корпоративний сайт

«СІП»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
30.04.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка, програмування, наповнення

Для Слов'янського Інституту Парапсихології був розроблений «гумовий» корпоративний сайт, створений на базі «1C-Бітрікс: Управління сайтом». Основною ідеєю реалізації проекту є публікація семінарів з можливістю запису на них, а також інформування користувачів про всі можливі канали навчання в інституті.

На головній сторінці сайту представлений анімований за допомогою HTML5 слайдер з іміджевими фотографіями семінарів, блок основних розділів сайту, ключовий напрямок інституту, а також інформація про проведення наступних семінарів. Фіксоване у верхній частині екрану меню не зникає при прокручуванні вмісту вниз, і користувач швидко може перейти в розділ, який його цікавить. На внутрішніх сторінках відбувається анімація правого блоку основних розділів сайту.

В розділах «Про нас», «Навчання», «Семінари», «Адепт club» та «Блог» підпункти переважно реалізовані за допомогою інфоблоків. Для семінарів реалізована веб-форма зворотного зв'язку у вигляді запису на семінар. Деревом каталогу реалізований розділ «Навчання», який містить подвійний формат відображення виведених елементів. Окремо слід відзначити розділ «Розклад семінарів», дані у таблицю якого виводяться з розділу «Семінари».

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт