Ромстал

Корпоративний сайт

«Ромстал»

Блоки «Іміджевий банер», «Бойлери Арістон» і «Навіщо потрібен бойлер?»:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
12.07.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Різник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування, наповнення

Розроблено Ледінг-пейдж для компанії «Ромстал Україна», яка є частиною міжнародної групи компаній Romstal, добре відомої в Європі вже більше 20 років. Компанія «Ромстал Україна» успішно працює на ринку інженерних систем опалення, водо- і газопостачання, сантехніки та інноваційних технологій з 2003 року. На сьогоднішній день на території України більше 27 магазинів, включаючи франчайзингову мережу.

Лендінг присвячений тематиці водонагрівачів. Мета розробки - збільшення попиту на бойлери Арістон по всій території України. Проект реалізований на СMS «1C-Бітрікс: Управління сайтом».

Hа односторіннику в кожному блоці використовується анімація HTML5. «Екран» зі списком бойлерів реалізований за допомогою інфоблоків для зручного редагування інформації та характеристик товару. Також, для зручності зберігання даних, за допомогою інфоблоків реалізовані веб-форми «Хочу купити», «Купити», «Хочете дізнатися про економну експлуатацію», «Відправити заявку». Реалізовано калькулятор розрахунку необхідного обсягу бойлера для сім'ї.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт