REMI Group

Корпоративний сайт

«REMI Group»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
04.11.2013
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка
Василь Максімов
програмування

REMI GROUP - девелоперська компанія повного циклу, робота якої охоплює девелопмент земельної і комерційної нерухомості, її управління на території Центральної та Східної України. Основна мета - розробка веб-ресурсу, який цілком відбиває концепцію і місію компанії.

Робота над проектом почалася з проведення детального аналізу сайтів конкурентів галузі, на підставі чого була запропонована не типова для девелоперських сайтів архітектура. Корпоративний сайт REMI GROUP створений на базі системи управління «1С-Бітрікс: Управління сайтом» на основі різних, але пов'язаних між собою за властивостями інфоблоків. В основі проекту лежить повноцінна демонстрація об'єктів комерційної нерухомості, які здаються в оренду або виставлені на продаж.

На головній сторінці сайту в слайдері відображено ключові об'єкти компанії. На сторінках другого рівня по кожному об'єкту представлений перелік різнопланових фотографій, відзначено розташування приміщення на карті, загальна інформація, планування і технічні характеристики. З додаткового функціоналу слід виділити: стрічку подій, форму зворотного зв'язку і пошук по сайту.

результати співпраці

З моменту запуску сайту, в 2013 році, протягом перших 3 місяців надавали послуги за договором технічної підтримки. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1C-Бітрікс. Разово була проведена внутрішня технічна оптимізація проекту. Ключові моменти:

  • щомісячна 5-ти годинна підтримка сайту на CMS 1C-Бітрікс
  • навчання персоналу по роботі з CMS 1C-Бітрікс
  • разова оптимізація проекту

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт