Речицький Фарфоровий Завод

Корпоративний сайт

«Речицький Фарфоровий Завод»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
03.10.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування, наповнення

Розроблено корпоративний сайт для ВАТ «Речицький Фарфоровий Завод». Речицький фарфоровий завод сьогодні - це підприємство, що володіє унікальною технологією виробництва, що випускає понад 1000 найменувань продукції технічного фарфору, художнього фарфору та хіміко-лабораторного посуду, здатне випускати конкурентну продукцію відповідну світовому рівню якості.

Від нас вимагалося оновити втрачений образ успішної компанії, організувати зручний і зрозумілий перегляд каталогу реалізованої продукції, зробити більш очевидними точки комунікації з потенційними клієнтами заводу.

Сайт розроблений на платформі «1С-Бітрікс», що дозволило гнучко реалізувати каталог продукції і необхідний для компанії замовника функціонал. Проект повністю адаптивний, також практично у всіх розділах присутній анімація HTML5.

На головній сторінці реалізований іміджевий слайдер, нижче нього виводиться анімований блок «Історія заводу» і блок «Партнери». Розділ «Продукція» складається з двох категорій товарів: технічна продукція та художній фарфор, реалізованих у вигляді інфоблоків із різними властивостями.

Крім основного функціоналу, реалізовані інформаційні блоки для розділів «Новини», «Акції», «Нагороди» і «Офіційна інформація». У розділі «Контакти» реалізована веб-форма зворотного зв'язку.

результати співпраці

З моменту запуску сайту, в 2016 році, протягом перших 6 місяців надавали послуги за договором технічної підтримки. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс. Ключові моменти:

  • щомісячна 5-ти годинна підтримка сайту на CMS 1С-Бітрікс
  • навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт