M-kitchen

Інтернет магазин

«M-kitchen»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
21.10.2013
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка
Дмитро Качанов
програмування

Інтернет-магазин технологічного обладнання для компанії ТОВ «М-Кухня». Дизайн і юзабіліті проекту розроблені в сучасних тенденціях, з урахуванням особливості поведінки користувачів клієнтів даної галузі.

Сайт успішно інтегрований з 1С підприємством. Каталог товарів сортується за кількістю переглядів та ціною. У роботі з каталогом також допомагає фільтр по бренду і повзунок діапазону цін в категорії. На сторінці товару інтегровані веб-форми, націлені на підвищення активності отримання зворотного зв'язку. При замовленні користувач може не проходити процедуру реєстрації, основні типи даних фіксуються при оформленні замовлення і створюють автоматично нового користувача в базі. В особистому кабінеті доступні вкладки з управління реєстраційними даними, історією замовлень і поточними замовленнями.

Крім каталога на сайті розміщена інформація про компанію, форма заявки на сервісне обслуговування, новини, статті, акції на товари, інформація про впроваджені проекти компанії, інформація про бренди, які представлені в каталозі продукції.

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: ЯНДЕКС GOOGLE
микроволновка Симферополь 10 10
фритюрница Симферополь 3 1
печь для пиццы Симферополь 1 1
стол холодильный Симферополь 3 1
тестомес Cимферополь 10 1

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт