М-Кitchen v2.0

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

«М-Кitchen v2.0»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
14.01.2020
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка, програмування
Інтернет-магазин технологічного обладнання для компанії ТОВ «М-Кухня». Дизайн і юзабіліті проекту розроблені в сучасних тенденціях, з урахуванням особливості поведінки користувачів-клієнтів даної галузі.

Сайт успішно інтегрований з 1С підприємством. Каталог товарів сортується за кількістю переглядів і ціною. У роботі з каталогом також допомагають фільтри по бренду і основним набором властивостей категорії і повзунок діапазону цін. На сторінці товару інтегровані веб-форми, націлені на підвищення активності отримання зворотного зв'язку. При замовленні користувач може не проходити процедуру реєстрації, основні типи даних фіксуються при оформленні замовлення і створюють автоматично нового користувача в базі. В особистому кабінеті доступні вкладки з управління реєстраційними даними, історією замовлень і поточними замовленнями.

Крім каталогу на сайті розміщена інформація про компанії, форма заявки на сервісне обслуговування, новини, акції на товари, інформація про впроваджені проекти компанії, інформація про бренди, які представлені в каталозі продукції.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.