Резиденція Кримський Бриз

Корпоративний сайт

«Резиденція Кримський Бриз»

Головна сторінка сайту:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
28.07.2014
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка
Дмитро Качанов
програмування

Резиденція «Кримський Бриз» - наш давній клієнт, співпраця з яким сягнула 4-річного віку. «Кримський Бриз» - це величезний комплекс для відпочинку та розваг з різноманітною, високорозвиненою інфраструктурою. Таке особливе і багатогранне місце повинно бути представлено відповідним веб-ресурсом.

Нами була запущена нова версія сайту для Резиденції, результатом якої став ексклюзивний адаптивний дизайн і кросбраузерне верстання від 960 до 1920 пікселів по ширині, нетипова програмна архітектура за допомогою компонентів 1С-Бітрікс.

Вся структура проекту розроблена за допомогою 16 інформаційних блоків, що дозволяють гнучко управляти абсолютно всім контентом, а також зберігають якість і результати оптимізації попереднього ресурсу.

Управління сайтом стало ще більш продуманим, а для відвідувачів з'явилося безліч додаткових функцій. В розділі «Відгуки» користувачі можуть залишити свої коментарі про перебування. Функціональність розділу «Кар'єра» розширена - тепер кандидати можуть заповнити анкету кандидата прямо на сайті. Швидке бронювання і можливість замовлення зворотного дзвінка збільшують конверсію і економлять час відвідувачів.

результати співпраці

З моменту запуску першої версії проекту, в 2010 році, працюємо за договором технічної підтримки. Починаючи з 2012 року, регулярно надаємо послуги з внутрішньої технічної оптимізації сайту. У 2014 році була розроблена нова адаптивна версія. Ключові моменти:

  • щомісячна 10-ти годинна підтримка сайту на CMS 1С-Бітрікс
  • робота в парі з NetPeak і DemisGroup над оптимізацією проекту
  • регулярне поліпшення навігації і юзабіліті

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт