Комкор

Інтернет-вітрина

«Комкор»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
22.09.2014
Учасники проекту:
Галина Дьоміна
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Володимир Рущак
верстка
Дмитро Качанов
програмування

Компанія «Комкор», що спеціалізується на виготовленні та продажу механізмів трансформації для м'яких меблів, ортопедичних підстав і металокаркасних виробів, після трьох років спільної роботи, замовила нам редизайн сайту і доопрацювання його функціоналу.

Поставлено було завдання - отримати сучасний, легкий для сприйняття і зрозумілий навіть для недосвідченого користувача дизайн, який при цьому буде вигідно відрізнятися від сайтів конкуруючих компаній, з чим ми успішно впоралися.

Результатом кропіткої роботи стало введення в функціональні особливості оновленого проекту зміни шаблонів сторінок в залежності від поточного розділу. Інтернет-вітрина успішно інтегрована з 1С-підприємством.

З інших особливостей функціоналу слід зазначити, що у верхній частині сайту виводиться наскрізний блок пошуку, а в розділі «Контакти» реалізована форма зворотного зв'язку.

результати співпраці

З моменту запуску першої версії сайту, в 2011 році, регулярно надаємо послуги з доопрацюванням інтеграції з 1С-підприємством.

Разово була проведена внутрішня технічна оптимізація проекту. У 2014 році була розроблена нова версія сайту. Ключові моменти:

  • регулярні роботи по інтеграції з 1С
  • разова оптимізація проекту

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт