iPen Trade

Інтернет магазин

«iPen Trade»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
16.02.2015
Учасники проекту:
Сергій Жигалкин
управління проектом
Ігор Яіцьких
верстка, програмування

iPen Trade - багатофункціональна компанія, що спеціалізується на продажу унікального письмового приладдя і аксесуарів Montegrappa і Tibaldi.

Для компанії був розроблений стильний інтернет-магазин ручок, який відповідає сучасним трендам. Проект виконаний у трьох мовних версіях, включаючи англійську, російську та німецьку.

На головній сторінці реалізовані: слайдер колекцій ручок, інфоблок вибору країни, який впливає на ціну виробів, веб-форма зворотного зв'язку і модуль пошуку. Сторінка товару представлена ​​фотографіями, розгорнутим описом і табами перемикання наконечників ручок, вибір яких впливає на підсумкову вартість товару. Передбачена можливість швидкого друку всього каталогу товарів. Оформлення замовлення реалізовано без реєстрації, при цьому оформлене замовлення можна оплатити на підставі рахунка-фактури, що автоматично формується із даних клієнта про доставку.

результати співпраці

З моменту запуску інтернет-магазину, протягом перших 3 місяців надавали послуги з юзабіліті тестування. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс. Проект розроблений в трьох мовних версіях. Ключові моменти:

  • юзабіліті тестування проекту на CMS 1С-Бітрікс
  • навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс
  • розробка трьох повноцінних мовних версій (Ru, En, De)

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт