Інгріс

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

«Інгріс»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
06.01.2017
Учасники проекту:
Олексій Боснак
управління проектом, наповнення
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування

Для компанії «Інгріс» був розроблений повністю адаптивний сайт на платформі «1С-Бітрикс». На головній сторінці виводиться слайдер із зазначенням основних переваг вибору даної компанії, нижче якого перераховані головні напрямки діяльності ТОВ «Інгріс».

При натисканні на категорію продукції застосовується відповідний фільтр для каталогу. Наприклад, якщо натиснути на кнопку «Хлібобулочні вироби», ви потрапляєте до меню каталогу, де відображається список під категорій товарів, які використовуються для виготовлення цих виробів. Нижче в алфавітному порядку перелічена вся продукція компанії «Інгріс», а також тип упаковки, властивості та задачі, які вирішує кожний окремий товар компанії.

Окрім того, в лівому блоці виводиться багаторівневий фільтр пошуку потрібних товарів по їх технічним задачам та типу готової продукції. Додатково виведений наскрізний рядок пошуку інгредієнта за назвою.

Розділи «Акції» та «Новини» реалізовані інфоблоками. В розділі «Контакти», окрім форми зворотного зв’язку, є можливість вибору контактної інформації відповідно до напрямку діяльності.

результати співпраці

З моменту запуску сайту, в 2017 році, протягом перших 6 місяців надавали послуги за договором технічної підтримки. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс. Ключові моменти:

  • щомісячна 5-ти годинна підтримка сайту на CMS 1С-Бітрікс
  • навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (050) 922-10-72 и ‎+38 (096) 343-08-33.