HRM Консьєрж

Корпоративний сайт

«HRM Консьєрж»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
29.06.2015
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування
Олексій Боснак
наповнення

Досить продуктивно був розроблений великий каталог туристичних послуг від компанії HRM Консьєрж. Різні галузі туристичного бізнесу, зібрані воєдино з кращих кримських пропозицій по готелям, трансферам, оренді засобів пересування. Все це вдалося об'єднати в унікальний продукт, який увібрав в себе повний спектр різнопланових індивідуальних послуг для клієнтів преміум сегменту.

Головна сторінка функціонально представлена іміджевим автоматичним слайдером, слайдером кращих готелів Криму, які виводяться за певною ознакою, слайдером послуг, а також наскрізною веб-формою «Зворотній дзвінок».

Основні розділу сайту, хоч і не представлені у верхньому меню, виконані у вигляді асоціативних іконок по центру іміджевого слайдера, який виводиться на всіх сторінках. На поточний момент повноцінно налаштовані і виконують робочу функцію інфоблоки «Кращі готелі Криму», «Оренда яхт» і «Оренда автомобілів».

Кожен з цих інформаційних блоків надає повний набір інформації про послугу, тарифну сітку, контактну інформацію та заклик до дії у вигляді заявок за допомогою веб-форми.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт