Herz Group

Корпоративний сайт

«Herz Group»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
22.03.2017
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування, наповнення
Для компанії ТОВ «Герц Групп» був створений корпоративний сайт на CMS 1С-Битрикс. В результаті отримали повністю адаптивний продукт, який без проблем функціонує на мобільних пристроях та широкоформатних моніторах.

На головній сторінці реалізований автоматичний слайдер з прикладами виконаних проектів компанії, форма запиту на розрахунок вартості послуг та активні кнопки з головними напрямками діяльності «Герц Групп». Нижче розміщений слайдер з зазначенням партнерів компанії. Окрім того, в верхній частині сайту реалізована наскрізна кнопка «Заказати дзвінок» з формою для зворотного зв’язку.

Розділи «Акції» та «Послуги» реалізовані за допомогою інфоблоків. Кожен підрозділ з блоку «Послуги» містить стислу інформацію про напрямок діяльності та переваги співпраці з компанією в цьому напрямку, а також форму запиту розрахунку послуг. Нижче в вигляді таблиці розміщений список усіх послуг «Герц Групп», які відносяться до цього напрямку діяльності, з інформацією про їх вартість.

В розділі «Портфоліо» можна детально ознайомитися з прикладами виконаних робот компанії. Кнопка «Контакти» відправляє до сторінки з відповідною інформацією та формою зворотного зв’язку.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт