Форос

Корпоративний сайт

«Форос»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
05.12.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка
Дмитро Качанов
програмування, наповнення

Розроблено корпоративний сайт для ТОВ «Парк Форос». Фороський парк - ботанічне диво Кримського півострова. Тому при розробці проекту від нас було потрібно створити сучасний образ фешенебельного готелю, організувати зручний і зрозумілий перегляд номерного фонду санаторію, зробити «точки», що продають, бронювання і дати користувачам більше каналів комунікації через сайт.

Сайт розроблений на платформі «1С-Бітрікс», що дозволило гнучко реалізувати структуру проекту за допомогою інфоблоків з різними властивостями і реалізувати необхідний для компанії замовника функціонал. Проект повністю адаптивний. Підключений віджет бронювання.

На головній сторінці реалізований іміджевий автоматичний слайдер. Головне меню містить кілька типів випадання: стандартне випадання пунктів в стовпець і випадання інформації у вигляді анонсів зображень найпопулярніших позицій розділу з виведенням під анонсами слайдера мініатюр всього розділу.

Розділ «Номери» складається з різних категорій номерів прив'язаних до двох корпусів. На сторінці з детальним описом номера реалізована фотогалерея у вигляді слайдера, підпункти, що розкриваються, «Комплектація номера» і «Сервіс», реалізовані у вигляді властивостей інфоблока.

Крім основного функціоналу, реалізовані інформаційні блоки для розділів «Відгуки», «Відпочинок і дозвілля», «Ресторани і бари» і «Конференц-послуги». Кнопка «Лист директору» виконує функцію зворотного зв'язку.

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: ЯНДЕКС GOOGLE
санаторий форос в крыму 2 3
парк форос крым 1 1
санаторий форос цены 11 4

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт