EuroParfum

Інтернет магазин

«EuroParfum»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
07.02.2014
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Володимир Рущак, Василь Максімов
верстка
Дмитро Качанов
програмування

«EuroParfum» - компанія, що реалізує парфумерію і косметичну продукцію від іменитих світових брендів, унікальна за рахунок особливостей свого торгового каталогу. Це отримало прямо-пропорційне відображення в розробленому и інтернет-магазині. Тут передбачені типи торгових пропозицій, які передбачають виведення найбільш прийнятної ціни товару від постачальника при перерахунку в національну валюту за курсом.

При розробці максимум уваги було приділено не тільки дизайну, але й юзабіліті проекту, для реалізації зручної і швидкої навігації серед величезного асортименту. Каталог товарів фільтрується за різними властивостями: призначення косметики, бренд, статева приналежність, обсяг, крім того, вся продукція сортується за алфавітом і ціною. Для зручності користувачів налаштована система «розумного» пошуку. Реалізовані наступні товарні блоки: новинки, акції, рекомендовані і популярні товари.

Впроваджена спрощена реєстрація і послідовна система оформлення замовлення. В особистому кабінеті доступні вкладки по управлінню реєстраційними даними, поточними замовленнями і перегляд історії співпраці з магазином. Крім складного функціоналу на сайті розміщена інформація про можливості оплати, умови доставки і підключений онлайн чат для отримання негайної консультації.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт