ЕТЦ в Парковому

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

«ЕТЦ в Парковому»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
16.11.2020
Учасники проекту:
Сергій Жигалкин
управління проектом
Костянтин Паращевін
верстка, програмування
Олексій Боснак
наповнення
Запущено новий корпоративний сайт Резиденції «Кримський Бриз». Це вже третя версія проекту з часів нашої співпраці з 2011 року. Поточний проект реалізований на двох мовах і містить велику кількість тонких налаштувань Інфоблоків CMS Бітрікс.

На головній сторінці виводитися іміджевий слайдер і блок бронювання на першому екрані. Нижче йде блок з перевагами і основними сервісами Резиденції, після чого виводитися веб-форма «Залиште заявку», яка є наскрізною і розміщена практично на всіх сторінках сайту.

Розділи «Вілли», «Номери» і «Ресторани» реалізовані інфоблоками в схожому стилі, на докладних сторінках вілли, номери чи ресторану виводитися іміджеве фото і набір іконок, характерний для цього типу локації, посилання на 3д тур, а також кнопка броні. Нижче виводитися фотогалерея, у вигляді слайдера, і невеликий текстовий блок, в якому зазначається унікальність локації.

Розділи «SPA і оздоровлення», «Спорт», «Організація заходів» і «Відпочинок з дітьми» також реалізовані інфоблоками, але з меншим набором властивостей. Окремо варто виділити карту резиденції, яка пов'язана з інфоблоками і 3-Д турами двосторонніми зв'язками. На сайті є кілька реалізованих веб-форм для розділів «Анкета» і «Кар'єра».

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.