Едельвейс

Корпоративний сайт

«Едельвейс»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
25.04.2017
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування, наповнення
Для компанії «Едельвейс» був розроблений адаптивний сайт на CMS «1С-Бітрикс» з використанням HTML-анімації. На головній сторінці реалізований автоматичний слайдер іміджевих зображень, нижче якого знаходиться блок «Наші технології» та «Наші переваги» з корисною для відвідувача інформацією.

Ще нижче знаходиться блок «Послуги та ціни», який являє собою компактну версію каталогу, - тут можна ознайомитись з повним переліком послуг компанії, перейшовши за посиланням до розділу, який вас зацікавив. Навігація в цьому блоці може здійснюватися як за допомогою іміджевих зображень, так і за допомогою перелічених нижче 6 категорій каталогу. Внизу головної сторінки, з правого боку, знаходиться карта з позначенням прийомних пунктів хімчистки та пральної, а зліва перелічені адреси та контактні телефони цих пунктів.

В розділі «Про компанію» інтегровано ознайомлювальне відео, розміщена інформація про діяльність хімчистки та пральної «Едельвейс», а також фотогалерея. Розділи «Акції», «Корисне» та «Контакти» реалізовані за допомогою інфоблоків. Розділ «Послуги та ціни» містить усі елементи каталога, які реалізовані так, щоб їх можна було зручно редагувати.

Більш усього уваги під час роботи над проектом було приділено розділу «Доставка», завдяки чому відвідувачі сайту можуть самостійно розрахувати вартість доставки по Донецьку та Макіївці. Щоб реалізувати цю задачу, в CMS були імпортовані адреси цих міст та вбудована формула автоматичного розрахунку. Цю формулу можна зручно змінювати в адміністративній панелі за допомогою однієї змінної, яка винесена у властивість розділу «Контакти» для обох міст.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт