ЕАОКО

Корпоративний сайт

«ЕАОКО»

Головна сторінка сайту:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
22.10.2012
Учасники проекту:
Василь Максімов
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Володимир Рущак
верстка
Дмитро Качанов
програмування

Євразійська Асоціація оцінки якості освіти (ЕАОКО), як форма організаційного об'єднання фахівців і організацій сфери оцінки якості освіти, була створена 25 червня 2012 року.

Засновниками стали провідні російські експерти в області оцінки якості освіти при особистій підтримці віце-президента Російської академії освіти, академіка, доктора педагогічних наук, професора Віктора Олександровича Болотова, для консолідації, розширення і просування експертного потенціалу Росії та країн СНД в області оцінки якості освіти.

Нами були успішно розроблені дві яскраві, і насичені інформативно, версії проекту російською та англійською мовами. У шапці сайту передбачена спрощена форма реєстрації, на головній станиці представлені блоки для залучення до лав асоціації дослідників, аспірантів, фахівців і організацій. Особливістю даного веб-ресурсу стала реалізація календаря заходів та їх географія.

Окремими блоками представлені видання, гранти та проекти. Спливаючі вікна в блоці «Про асоціації» дозволяють зручно знайти необхідний момент з історії її розвитку або поточної діяльності.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт