Дріада

Лендінг пейдж

«Дріада»

Блоки «Слайдер акцій» і «Лідер продажів»:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
15.08.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Різник
дизайн
Василь Максімов
верстка, програмування, наповнення

Для краснодарської мережі салонів «Дріада», розроблено односторінковий адаптивний лендінг. Сайт реалізований на СMS «1C-Бітрікс: Управління сайтом». Hа лендінг-пейдж в кожному блоці використовується анімація HTML5.

У верхній частині сайту, нижче головного меню, виводиться анімований слайдер акцій, для кожної акції використовується веб-форма для збору даних. Форми для акцій реалізовані за допомогою шаблонів, які дозволяють зручно змінювати параметри і стилістику полів, в залежності від типу даних. Головне меню фіксується у верхній частині екрану при прокручуванні вниз, таким чином навігація по екранах лендінга може здійснюватися і через нього. Також, в нижньому правому куті екрана при прокручуванні, для зручності навігації, більшою мірою мобільних пристроїв, виводяться стрілки «вгору» / «вниз».

Потім виводиться текстовий блок «Лідер продажів», який крім анімації містить веб-форму зворотного зв'язку. У наступному блоці «Наші переваги» з анімованими іконками також виводиться кнопка зі зворотним зв'язком. Далі йде інфоблок «Виставкові інтер'єри», реалізований у вигляді слайдера фотографій інтер'єрів з формою «Замовте розрахунок». Нижче виводиться блок з відгуками клієнтів. Завершує односторінник - блок з контактною інформацією та картою розташування салонів.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт