Дета-Эліс

Корпоративний сайт

«Дета-Эліс»

Головна сторінка сайту:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
21.02.2013
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка
Дмитро Качанов
програмування

Компанія «Дета-Еліс» представляє серію інноваційних медичних приладів, що з'єднали в собі досягнення американської, східної і європейської медицини, і призначених для діагностики та лікування широкого кола захворювань, а також послуги з тестування ДРТ.

Перед нами стояло завдання реалізувати простий і зручний інформаційний сайт, який надає максимум розгорнутої інформації про дану продукцію.

Веб-ресурс за побажаннями клієнта повинен був бути розроблений в стилістиці, що перегукується з основним корпоративним проектом компанії «Дета-Еліс» в Росії. Кінцевий результат - мінімалізм, максимум функціоналу та інформативності.

На головній сторінці проекту ми передбачили блок акцій у вигляді слайдера і спливаючу веб-форму з записом на тестування.

Структура сайту представлена розділами, які надають відомості про продукцію з різних аспектів: список і опис пропонованих товарів у вигляді дворівневого каталогу, кілька розділів документів, включаючи дипломи та медалі, відгуки лікарів і підприємців, які представлені відео роликами.

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE ЯНДЕКС
дэта-элис в Донецке 1 1
врт диагностика в Донецке 1 2
врт тест в Донецке 1 1
биорезонансная терапия Донецк 6 2

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт