ДЕОТ

ІНТЕРНЕТ-ВІТРИНА

«ДЕОТ»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
18.06.2015
Учасники проекту:
Сергій Жигалкин
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Володимир Рущак
верстка
Дмитро Качанов
програмування

Універсальне підприємство ПАТ «ДОНЕЦЬКЕЛЕКТРООПТТОРГ» спеціалізується на поставках різноманітної гостірованной продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання.

Стабільне зростання числа постачальників і покупців продиктував необхідність створення для підприємства інтернет-вітрини. Проект був успішно реалізований, враховуючи специфіку продажів компанії і орієнтуючись на максимальні зручність і простоту використання інтерфейсу для відвідувачів. Поточний проект став своєрідним плацдармом для подальшої розробки повноцінного інтернет-магазину.

Головна сторінка сайту, що адаптується від 960 пікселів по ширині під планшети до 1920 пікселів під широкоформатні монітори, представлена іміджевим слайдером продукції.

Каталог товарів реалізований за допомогою інтеграції з 1С, що спрощує для замовника процес роботи з номенклатурою. На всіх сторінках проекту передбачена форма зворотного зв'язку. Для швидкого підбору необхідної продукції, реалізований «розумний пошук» по каталогу.

результати співпраці

З моменту запуску сайту, в 2015 році, протягом перших 6 місяців надавали послуги за договором технічної підтримки. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс. Ключові моменти:

  • щомісячна 5-ти годинна підтримка сайту на CMS 1С-Бітрікс
  • навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (050) 922-10-72 и ‎+38 (096) 343-08-33.