Decomax

Інтернет-вітрина

«Decomax»

Головна сторінка сайту:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
19.09.2011
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Володимир Рущак
верстка, програмування

Decomax - торгова марка ПВХ панелей для стін та стелі. підприємство, яке успішно розвивається, звернулося до нас за розробкою сучасного сайту-каталогу, що відповідає вимогам веб-індустрії.

Проект вийшов з яскравим, та по-домашньому затишним, дизайном. Великий каталог продукції доповнює система фільтрації по покриттю, кольору, ширині та декору панелі. Справа розміщені інформаційні блоки, що дозволяють розрахувати кількість панелей, поради щодо їх правильного вибору та відео-інструкція з монтажу.

Для зручності покупця в розділі «Контакти» реалізована форма зворотного зв'язку. Велика галерея інтер'єрів із застосуванням ПВХ панелей представлена у вигляді слайдера. Інформаційна складова доповнена цікавими ознайомлювальними статтями та новинами. Розроблено розділ для дилерів, що дає вичерпні відповіді з питань співробітництва.

Система адміністрування Joomla налаштована під вимоги замовника, що дозволяє співробітникам Decomax займатися питаннями додавання та редагування фільтрів, оновлення інформації, завантаження зображень та відео самостійно.

результати співпраці

З моменту запуску сайту, в 2011 році, протягом перших 6 місяців надавали послуги за договором технічної підтримки. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS Joomla. Разово була проведена внутрішня технічна оптимізація проекту. Ключові моменти:

  • щомісячна 5-ти годинна підтримка сайту на CMS Joomla
  • навчання персоналу по роботі з CMS Joomla
  • разова оптимізація проекту

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт