CloudLinux

Корпоративний сайт

«CloudLinux»

Сторінки мобільної версії сайту:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
27.06.2014
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка
Дмитро Качанов
програмування

Американська компанія CloudLinux, що спеціалізується на операційних системах для хостингових компаній, прагнучи йти в ногу з часом і розширювати свою клієнтську базу, поставила перед нами завдання - розробити мобільну версію для свого сайту.

Мобільна версія реалізована була з діапазоном розподільчої здатності від 320 до 720 пікселів по ширині. Також передбачена функція автоматичного визначення сайтом мобільного пристрою при перегляді. При розробці проекту особливу увагу було приділено стилізації всіх ключових розділів таким чином, щоб не довелося кардинально міняти контент і щоб структура сайту не зазнала занадто разючих змін.

Крім стандартних чотирьох інфоблоків і слайдера, що відображає переваги компанії і перспективи співпраці з нею, на окрему увагу заслуговує розділ Find a Distributor - тут грамотно продумані і зручно реалізовані фільтри пошуку партнерів.

В мобільному режимі доступні функції повноцінного сайту - безкоштовна 30-денна демонстраційна версія, можливість швидкого придбання програмного забезпечення, розділ Support.

результати співпраці

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт