Cho Ko-Te

ЛЕНДІНГ ПЕЙДЖ

«Cho Ko-Te»

Блок «Привіт!»:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
02.09.2020
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування
Олексій Боснак
наповнення
Розроблено адаптивний лендінг торгової марки «Cho Ko-Te» для кондитерської компанії АТ «Ессен Продакшн АГ». Основна мета проекту - показати історію персонажа Cho Ko-Te в незвичайному форматі і розставити акценти на категоріях продуктів ТМ.

Акцент в дизайні був зроблений на яскравий фон, анімацію персонажа і елементів дизайну для сприйняття сайту не як інформаційного продукту, а як історії про персонажа в картинках.

Головне меню, логотип і футер фіксуються в міру пересування між об'єктами вниз. При цьому молочно-шоколадний фон внизу знаходиться в постійному русі. На першому екрані Cho Ko-Te вітає своїх відвідувачів, трохи похитуючи головою, махає лапкою. На другому екрані кіт відчуває задоволення від того, які види продукції він презентує. Наступний розділ, реалізований за допомогою інфоблоків, - «Смачні новинки». У розділі «Відео» кіт медитує, погойдуючись і переводячи погляд з одного відео на інше. У всіх розділах присутня легка анімація котячих слідів, яка з'являється і зникає з певним інтервалом. Сайт розроблений на CMS Бітрікс.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.