Альфафіт

Інтернет магазин

«Альфафіт»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
17.02.2014
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Володимир Рущак
верстка
Дмитро Качанов
програмування

«Алфавіт» - компанія, що працює в двох напрямках. Перший - постачання обладнання для фітнес-клубів. Другий - власне виробництво обладнання та аксесуарів для єдиноборств, дитячого фітнесу, а також стійок і підставок для зберігання інвентарю.

Для компанії розроблений інтернет-магазин, з огляду на сучасні тенденції веб-індустрії та побажання замовника. Крім великого каталогу на сайті розміщена інформація ознайомчого характеру. Також для зручності покупця додані блоки зі знижками, новинками і форма «Зворотній дзвінок» для отримання консультації. Для підвищення ефективності зворотних дзвінків у формі передбачений вибір мети звернення. Форма реєстрації на сайті включає в себе два варіанти: для фізичних осіб і організацій, що спрощує подальшу взаємодію співробітників і клієнтів інтернет-магазину.

Сайт успішно інтегрований з 1С підприємством. Завдяки цьому значно спрощується регулярне оновлення інформації про товари, цін та надсилання зображень. Крім звичайної завантаження товарів хочеться відзначити формування додаткових якостей по новинках і знижкам, завдяки чому товари автоматично потрапляють до відповідних розділів, і їх розміщення не потребує додаткових трудовитрат з боку замовника.

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: ЯНДЕКС GOOGLE
йога-гамаки 10 6
оборудование для фитнес клубов 10 10
оборудование для кроссфита 10 9
барьеры для функционального тренинга 5 1
аквагантели 1 8

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт