Етапи роботи

Під час розробки сайту ми використовуємо певну схему взаємодії з клієнтом. Ця схема розділена на етапи, кожен з яких вимагає узгодження, починаючи від передпроектних робіт до внесення інформації на сайт і тестування. Після завершення робіт розробляється післяпроектний план розвитку.


1. ПРОЕКТУВАННЯ САЙТУ
На підставі відповідей на питання з анкети на розробку сайту аналізуються проекти конкурентів, світових та регіональних лідерів галузі. Обирається найбільш вдалий і ефективний спосіб вирішення завдань клієнта. Розробляється структура сайту і технічне завдання: описуються основні розділи і їх зміст, прописується зв'язок між розділами і функціональність проекту. Визначаються основні цілі взаємодії клієнта з системою управління сайтом. В кінцевому підсумку, розробник отримує завдання на виконання проекту для своїх фахівців.
2. ДИЗАЙН
Розробляється дизайн сайту на підставі заповненої анкети та усних побажань клієнта. Дизайн сайту формує у свідомості клієнтів образ вашої компанії. Якщо сайт має унікальний і зручний дизайн, то ваше підприємство та його послуги будуть сприйматися адекватно і створювати позитивний імідж в інтернеті. Вдалий дизайн — 70% успіху проекту. Чим повнішими і точнішими будуть відповіді на питання щодо візуального оформлення ресурсу, тим простіше буде нашим дизайнерам реалізувати ваші ідеї.
3. Программування
Дизайн передається в стадію верстки. Верстальники створюють код сторінок за допомогою мови розмітки HTML, для того щоб картинка, яку створив дизайнер, стала кодом. Після цього наші програмісти впроваджують систему управління сайтом, налаштовують модулі, дописують програмні компоненти, необхідні для вирішення поставлених завдань за проектом. У підсумку, клієнт отримує систему адміністрування, яка дозволяє управляти структурою сайту, завантажувати зображення, оновлювати текстову інформацію та багато іншого.
4. НАПОВНЕННЯ
Відбувається наповнення сайту контентом — текстової та графічної інформацією. Контент може готуватися як замовником, так і виконавцем. Вся текстова інформація вимагає оптимізації для пошукових систем, а також професійної роботи над основними лінгвістичними та літературними поєднаннями пошукових запитів. Вся графічна інформація повинна бути оптимізована для швидкого завантаження в інтернеті з мінімальною втратою якості.
5. ПІДТРИМКА
Технічна підтримка ресурсу — це щомісячний комплекс заходів, спрямованих на підтримку працездатності сайту, своєчасне оновлення інформації на сайті і розширення функціоналу системи управління.
6. ПРОСУВАННЯ
Кожен сайт, після створення, повинен бути оптимізований для просування, що дозволяє прискорити швидкість його індексації пошуковими роботами за ключовими словами, і підвищує рейтинг сайту в пошукових системах. Після оптимізації студія розробляє план просування сайту в інтернеті за допомогою маркетингових інструментів: SEO, SMM або контекстної реклами.

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.