Вакансії

Веб-студія Сursor шукає в команду однодумців. Нам потрібні трохи різнопланові люди, які знають, що таке професійне надання послуг з розробки та просування сайтів, і можуть досягти максимально якісного обслуговування клієнта. Наша мета - стати для своїх клієнтів кращими. Серед іншого вітається здатність до навчання.

Sale/Проект-менеджер

Нахил навичок повинен бути в бік продажів, комунікацій та обслуговування клієнтів.

Що потрібно вміти: продавати IT проекти, знаходити компроміс і відстоювати свою точку зору. Добре, якщо буде розуміння того, що найкраще підходить для вирішення завдань клієнта.

Що робити: шукати потенційних клієнтів всіма способами, якими найкраще володіє однодумець; обробляти вхідні заявки, складати комерційні пропозиції і ТЗ; брати участь в корпоративних заходах.

Що отримувати: неймовірний багаж досвіду в клієнтоорієнтованій компанії; від 15 до 30% за продаж або участь у веденні проекту (ставки немає).

HTML-Верстальник

Володіння такими бойовими мистецтвами, як html5/css3; bootsrap 3,4,5; jQuery, JS.

Що потрібно вміти: працювати з анімаціями ccs3, jquery, svg. Досвід роботи в Figma, Adobe Photoshop, Illustrator, Zeplin. Має бути розуміння особливостей крос-браузерності.

Що робити: адаптивну верстку лендінгів, інтернет-вітрин, корпоративних сайтів, інтернет-магазинів; дрібні завдання по підтримці проектів, де потрібна участь верстальника; брати участь в корпоративних заходах.

Що отримувати: неймовірний багаж досвіду в клієнтоорієнтованій компанії; від 5 до 15% за верстку, в залежності від вартості проекту (Cтавки немає). 200 грн/год при вирішенні дрібних завдань.

Cамоорганізованность 80-лвл must have. Без бажання розвиватися і заробляти – діла не буде.

Якщо однодумець відповідна людина - то можна отримати такі приємі бонуси, як дружба, порядність і взаємодопомога. Захоплення футболом, шахами, Left4dead - однозначно допоможуть стати частиною команди.

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.