Вакансії

Веб-студія Сursor шукає в команду однодумців. Нам потрібні трохи різнопланові люди, які знають, що таке професійне надання послуг з розробки та просування сайтів, і можуть досягти максимально якісного обслуговування клієнта. Наша мета - стати для своїх клієнтів кращими. Серед іншого вітається здатність до навчання.

Sale/Проект-менеджер

Нахил навичок повинен бути в бік продажів, комунікацій та обслуговування клієнтів.

Що потрібно вміти: продавати IT проекти, знаходити компроміс і відстоювати свою точку зору. Добре, якщо буде розуміння того, що найкраще підходить для вирішення завдань клієнта.

Що робити: шукати потенційних клієнтів всіма способами, якими найкраще володіє однодумець; обробляти вхідні заявки, складати комерційні пропозиції і ТЗ; брати участь в корпоративних заходах.

Що отримувати: неймовірний багаж досвіду в клієнтоорієнтованій компанії; від 15 до 30% за продаж або участь у веденні проекту (ставки немає).

Програміст / Спеціаліст з СMS

Той хто пізнав Дзен структури html сторінок, життєвого циклу http запитів, загальних принципів роботи CMS, патернів MVC

Що потрібно знати: PHP, HTML, CSS, JS, файлову структуру Бітрікс / WordPress

Що робити: налаштовувати СMS Бітрікс / WordPress і їх модулі під різні типи проектів від лендінг-пейдж до інтернет-магазинів, створювати кастомізувати шаблони / теми на основі верстки, адаптувати при необхідності верстку під конкретну CMS, кастомізувати стандартні компоненти.

Що отримувати: неймовірний багаж досвіду в клієнтоорієнтованій компанії; від 15 до 30% за розробку проекту, в залежності від вартості проекту (Cтавки немає). 250 грн / год при вирішенні дрібних завдань.

Cамоорганізованность 80-лвл must have. Без бажання розвиватися і заробляти – діла не буде.

Якщо однодумець відповідна людина - то можна отримати такі приємі бонуси, як дружба, порядність і взаємодопомога. Захоплення футболом, шахами, Left4dead - однозначно допоможуть стати частиною команди.

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.