Ромстал

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

«Ромстал»

Блоки «Іміджевий банер», «Бойлери Арістон» і «Навіщо потрібен бойлер?»:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
12.07.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Різник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування, наповнення

Розроблено Ледінг-пейдж для компанії «Ромстал Україна», яка є частиною міжнародної групи компаній Romstal, добре відомої в Європі вже більше 20 років. Компанія «Ромстал Україна» успішно працює на ринку інженерних систем опалення, водо- і газопостачання, сантехніки та інноваційних технологій з 2003 року. На сьогоднішній день на території України більше 27 магазинів, включаючи франчайзингову мережу.

Лендінг присвячений тематиці водонагрівачів. Мета розробки - збільшення попиту на бойлери Арістон по всій території України. Проект реалізований на СMS «1C-Бітрікс: Управління сайтом».

Hа односторіннику в кожному блоці використовується анімація HTML5. «Екран» зі списком бойлерів реалізований за допомогою інфоблоків для зручного редагування інформації та характеристик товару. Також, для зручності зберігання даних, за допомогою інфоблоків реалізовані веб-форми «Хочу купити», «Купити», «Хочете дізнатися про економну експлуатацію», «Відправити заявку». Реалізовано калькулятор розрахунку необхідного обсягу бойлера для сім'ї.

заявка на послугу