ОДЕСА: +38 (050) 922-10-72
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: +38 (098) 824-21-01
ВІННИЦЯ: +38 (097) 098-07-04

КЗ «Константа»

ІНТЕРНЕТ-ВІТРИНА

«КЗ «Константа»»

Головна сторінка:
Головна сторінка:
Сторінка «Продукція»:
Сторінка «Продукція»:
Сторінка списку товарів:
Сторінка списку товарів:
Сторінка товару:
Сторінка товару:
Статті:
Статті:
Контакти:
Контакти:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
26.12.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування, наповнення

Розроблено корпоративний сайт для ТОВ Комбікормовий Завод «Константа». Підприємство спеціалізується на виготовленні комбікормів і БМВД за найскладнішими рецептами, типовими і індивідуальними.

За підсумками розробки проект повинен формувати образ надійної, досвідченою та сучасної компанії, яка може працювати з будь-якими обсягами виробництва і поставки, як в межах держави, так і експорт. Як для діючих клієнтів компанії, так і для потенційних клієнтів необхідно було надати більше каналів комунікації через сайт, в тому числі і на різних мовах.

Сайт з трьома мовними версіями розроблений на платформі «1С-Бітрікс», що дозволило гнучко реалізувати структуру каталогу продукції за допомогою інфоблоків із різними властивостями і реалізувати необхідний для компанії замовника функціонал. Проект повністю адаптивний.

На головній сторінці реалізований іміджевий автоматичний слайдер. Крім основного функціоналу, реалізований інформаційний блок «Статті», в розділі «Контакти», як і на всіх сторінках товару, реалізована форма зворотного зв'язку. Також функцію збору даних виконує кнопка «Замовити дзвінок». До сайту підключений стандартний модуль оператора он-лайн - Siteheart.

результати співпраці

Корпоративний сайт на поточний момент виконує роль швидкого каналу продажів по всій Україні, монетизація якого досягається за допомогою налаштувань Google Adwords і базової SEO-оптимізації:

  • контекстна реклама з CTR 15,66%;
  • щоденний приріст на 70-80 нових відвідувачів;
  • до 30 звернень з сайту в тиждень.

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу