ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: +38 (098) 824-21-01
ОДЕСА: +38 (050) 922-10-72
ДОНЕЦЬКА ОБЛ.: +38 (095) 373-04-03

HRM Консьєрж

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

«HRM Консьєрж»

Головна сторінка:
Головна сторінка:
Сторінка «ТОП готелі і курорти»:
Сторінка «ТОП готелі і курорти»:
Сторінка готелю:
Сторінка готелю:
Сторінка яхти:
Сторінка яхти:
Сторінка оренди автомобілів:
Сторінка оренди автомобілів:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
29.06.2015
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
керівник проекту
Сергій Рєзник
арт-директор, дизайнер
Костянтин Паращевін
верстка і програмування
Олексій Боснак
контент менеджер

Досить продуктивно був розроблений великий каталог туристичних послуг від компанії HRM Консьєрж. Різні галузі туристичного бізнесу, зібрані воєдино з кращих кримських пропозицій по готелям, трансферам, оренді засобів пересування. Все це вдалося об'єднати в унікальний продукт, який увібрав в себе повний спектр різнопланових індивідуальних послуг для клієнтів преміум сегменту.

Головна сторінка функціонально представлена іміджевим автоматичним слайдером, слайдером кращих готелів Криму, які виводяться за певною ознакою, слайдером послуг, а також наскрізною веб-формою «Зворотній дзвінок».

Основні розділу сайту, хоч і не представлені у верхньому меню, виконані у вигляді асоціативних іконок по центру іміджевого слайдера, який виводиться на всіх сторінках. На поточний момент повноцінно налаштовані і виконують робочу функцію інфоблоки «Кращі готелі Криму», «Оренда яхт» і «Оренда автомобілів».

Кожен з цих інформаційних блоків надає повний набір інформації про послугу, тарифну сітку, контактну інформацію та заклик до дії у вигляді заявок за допомогою веб-форми.

заявка на послугу

Загрузка...