ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: +38 (098) 824-21-01
ОДЕСА: +38 (050) 922-10-72
ДОНЕЦЬКА ОБЛ.: +38 (095) 373-04-03

Cult Fashion Shop

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

«Cult Fashion Shop»

Головна сторінка:
Головна сторінка:
Список категорій:
Список категорій:
Список товарів:
Список товарів:
Картка товару:
Картка товару:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
керівник проекту
Сергій Рєзник
арт-директор, дизайнер
Василь Максімов
верстка
Дмитро Качанов
програмування

Розроблено інтернет магазин одягу для компанії Cult Fashion Group. На головній сторінці представлений іміджевий слайдер, популярні категорії товарів, слайдер складеного товару.

Дизайн і навігація проекту продумані до дрібниць. Впроваджено адаптивне верстання. Сайт успішно інтегрований з 1С підприємством. Каталог товарів фільтрується за категоріями, брендом, кольором і розміром, а також сортується за алфавітом, ціною і кількістю. Реалізовано вивантаження таких ознак товару як новинка, знижка і розпродаж, за якими також можлива множинна фільтрація.

При замовленні користувач може не проходити процедуру реєстрації, основні типи даних фіксуються при оформленні замовлення і створюють автоматично нового користувача в базі. В особистому кабінеті доступні вкладки з управління реєстраційними даними, історією замовлень і поточними замовленнями, а також присутній блок зворотного зв'язку з консультантом-продавцем магазину.

На останньому етапі здачі проекту і тестування користувальницьких процесів, без видимої на те причини, замовник віддав перевагу доопрацювання сайту, керуючись географічною ознакою. З початку 2015 року проект знаходиться в тестовому режимі.

заявка на послугу

Загрузка...